Menu:

Zvětšení prsou

Zvětšení prsou je v dnešní době už téměř rutinní záležitost. Hodně žen tuto proceduru velice často vyhledává a to dokonce opakovaně. Samotné zvětšení poprsí se už nepovažuje za nebezpečnou operaci. Vše probíhá naprosto profesionálně a za dohledu těch nejlepších odborníků. Malá prsa mohou často ženám působit nemalé psychické problémy, proto podstupují zákroky, kterými jsou různé druhy plastik. Operace probíhá pod celkovou anestézií. Při ní jsou na daná místa voperovány implantáty, konkrétně je to do dutiny pod prsním svalem. Účel je jasný, zvětšení objemu prsou. Operace jsou velice rychlé a zotavení není natolik nepříjemné, jak by se mohlo na první pohled zdát.  
Samotné oblíbené modelace prsou jsou pro mnoho žen vysvobozující a nesmírně povzbudivé. Velikost implantátu si mohou ženy sami vybrat a tím tak určit, jak velká prsa budou po operaci mít. Po operaci se prsa hojí přibližně po dobu třech měsíců, ale výsledek bude ženu zdobit a zkrášlovat ji po dobu minimálně deseti let. Po této době je většinou zapotřebí implantáty vyměnit, přičemž si žena může zvolit i jinou velikost. Cena zvětšení poprsí se liší podle různých center, ve kterých je zákrok provázen. Dnes už můžete narazit dokonce na velice příznivou cenu, která začíná na neuvěřitelných 20 000 korunách.

Pokud potřebujete bližší informace o tématice, kterou je zvětšení poprsí, jistě vše najdete na webové stránce http://www.plasticka-chirurgie.us/. Je to stránka plastické chirurgie s tou nejlepší pověstí. Už od roku 1995 se specialisté této plastické chirurgie zabývají plněním přání mnoha žen i mužů. Toto nejvyhledávanější zdravotnické centrum sídlí v Praze a i vy se můžete zařadit do velké skupiny jejich spokojených klientů.

23. 11. 2012