Menu:

Zvětšení a modelace prsou

V dnešní době jsou lidé posedlí tím, jak vypadají. I z toho důvodu se spousta z nás denně trápí v posilovnách a hladoví při nesmyslných dietách. Můžete toto šílenství zastavit a přesto získat vysněnou postavu. Vyzkoušejte, jaké přednosti vám mohou poskytnout oblíbené plastické operace. Ta je vyhledávaná po celém světě a stále více lidí jí podstupuje. Plastická chirurgie dnes už zdaleka není pouze výhradou bohatých lidí, ale stále častěji se o ni zajímají obyčejní lidé. Cenová dostupnost je více než příznivá, proto si můžete svůj tajný sen o kráse splnit i vy. Asi nejvíce vyhledávanou operací z oblasti plastiky, je zvětšení prsou. To vyhledávají především ženy, i když i muži si často nechávají prsa zpravit, aby vypadaly svalnatě a mužně.

Samotné populární zvětšení prsou probíhá pod celkovou anestezií. Do spodní části ňadra se vloží implantáty požadované velikosti a tím se prso zvětší a vytvaruje tak, jak pacient vyžaduje. Před samotnou operací je vždy konzultace s doktorem, který vám rád zodpoví všechny dotazy a vysvětlí celkový průběh operace. Po operaci následuje rekonvalescence, která vyžaduje nošení speciálního spodního prádla. Tohle všechno trvá pouze chvíli a vy si pak můžete užívat dokonalé poprsí dané velikosti, po které toužíte. Zvětšení prsou mohou podstoupit všechny věkové kategorie a to po poradě s lékařem. Samotné implantáty vám v těle bez problému vydrží deset let a poté je zapotřebí je obměnit.

Všechny otázky, které máte ohledně zvětšení prsou, vám budou zodpovězeny na webové stránce www.plasticka-chirurgie.us. Zde najdete opravdu zajímavé informace a také popis průběhu operace. Můžete se informovat o přesné ceně a podmínkách spolupráce se špičkovou plastickou ordinací. Vyhoďte zbytečné a nefunkční drahé krémy, podstupte kvalitní plastickou operaci svých ňader a zvětšete si je. Váš dokonalý dekolt bude vaší chloubou a pýchou. Budete tak vypadat jako hvězda i vaše sebevědomí se o hodně zvýší.

19. 12. 2012