Menu:

Vířivá vana od Albixon

Bolí Vás často krční páteř a v odborných publikacích jste se dočetla, že by Vám mohla pomoci zmírnit tyto bolesti vířivka? Společnost Albixon Vám velmi ochotně pomůže s výběrem tohoto zařízení. Vířivá vana neboli vířivka přináší uvolnění nejen pro ztuhlou krční páteř a záda, ale také při bolesti hlavy. Pobyt ve vířivce však přináší pozitiva také pro duševní schránku lidského organismu. Je také vědecky dokázáno, že optimálně nastavená voda ve vířivce odplavuje stres a snižuje a současně uvolňuje napětí ve svalech. Jedinečné účinky vířivých van zajišťují zejména hydromasážní trysky.

Velmi důležité přitom je jejich umístění. U hydromasážních trysek si každý uživatel, podle svých potřeb může nastavit sílu vodního proudu vířivky podle toho, jak mu to vyhovuje. Síla vodního proudu vířivek však neznamená intenzitu masáže. Při zablokované krční páteři oceníte zejména dvouproudové hydromasážní rotační trysky, o kterých je možné říci, že nahrazují při masáži masérovy ruce. 

Trpíte-li si nespavostí, zkuste vyzkoušet pobyt ve vířivce před spánkem. Ve většině případů totiž tento pobyt pomáhá zmírnit ne-li zcela odbourat nespavost. Pobyt ve vířivé vaně má blahodárné účinky také pro asmatiky a osoby s potížemi dýchacího ústrojí. Vlhký a teplý vzduch stoupající z teplé vody totiž pozitivně působí na uvolnění nosních průduchů. Společnost Albixon nabízí tři druhy vířivek. Jedná se přitom o vířivky značky Jacuzzi a Brilix. Pro zákazníky, kteří by měli rádi doma vířivou vanu, avšak nedisponují dostatkem místa, je určena mobilní nafukovací vířivá vana. Pořiďte si svou vytouženou vířivku ještě začátkem léta a zpestřete si tak letní období!

30. 06. 2014