Menu:

Relax pro maminky na mateřské dovolené

Jste s dítětem, případně s více potomky na mateřské či rodičovské dovolené a potřebovali byste si čas od času odpočinout, zrelaxovat se a protáhnout svaly jinak, než zvedáním vašeho miminka, přebalováním a neustálým zvedáním hraček poházených všude po bytě? Plavání kojenců Praha 6si pro vás připravilo speciální programy, díky kterým zabavíte svoji ratolest a zároveň protáhnete a osvěžíte své unavené tělo. Přihlásíte-li sebe a své dítě do kurzů plavání, čeká vás dvanáct zábavných lekcí, na kterých se hravou formou pomocí nejrůznějších říkanek, písniček a také pomocí některých jednoduchých technik děti seznámí se základy plavání, získají cit pro vodu, naučí se splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a bez bázně se potápět pod vodu. Kladné pocity, které dítě díky tomu získá, podporované těsným tělesným kontaktem mezi vámi a vašim dítkem, také mohou vytvořit pevnější pouto a vztah důvěry a respektu.

Maminky samotné si pak díky zdravé výživě Praha, službě společnosti Cordeus, která zaručuje kromě výše zmíněného plavání kojenců také další relaxační služby pro celou rodinu, mohou nechat odborně poradit, jak vylepšit svůj zdravotní stav a zlepšit jídelníček tak, aby podporoval zdravé trávení a zajišťoval správné složení všech potřebných živin ve stravě.

Všechny zmiňované služby a také mnohé další relaxační techniky můžete nalézt na stránkách www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/. Centrum trvalého zdraví přináší komplexní služby v oblasti péče o zdraví. Vedle relaxačních masáží vám odborníci rádi poradí, jak očistit organismus od škodlivých látek, nebo například jaký pohyb bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Poradenství v oblasti rozvoje osobnosti, obtížných životních situacích a mezilidských vztahů a také různé semináře, přednášky a kurzy týkající se rozvoje osobnosti rozhodně nemohou ve výčtu chybět. Na své si tak přijdou nejen maminky na mateřské, ale všichni členové domácnosti.

 

27. 01. 2016