Menu:

Plavání kojenců Praha 6 zahajuje podzimní kurzy plavání

Máte doma malé dítě a ráda byste vám oběma našla volnočasovou aktivitu, která by Vám i Vašemu dítěti přinesla radost? Plavání kojenců je módním hitem, který si užívají nejen kojenci, ale také jejich rodiče. Maminky i děti tak získají nejen novou oblíbenou činnost, ale budou mít možnost seznámit se také s dalšími lidmi v podobné životní roli. S plaváním kojenců Praha tak prospějete nejen Vašemu dítěti, ale také sobě. Plavání kojenců v Praze 6 probíhá v krásném a moderním prostředí. Kurzy plavání kojenců probíhají pod dohledem akreditovaných lektorek. Plavání miminek od věku 6 měsíců do 3 let probíhají ve stylu hraní, je tedy rozvíjen psychomotorický vývoj dětí.

Odborně proškolené lektorky zpříjemňují dětem pobyt ve vodě pomocí nejrůznějších her, říkanek i písniček. Děti získají ve vodě pocit jistoty, že se mohou na své rodiče kdykoliv spolehnout. Děti se tak postupně krok za krokem učí základním plaveckým dovednostem, které musí ovládat, aby se z nich stali v budoucnu zdatní plavci. Dítě se během kurzů naučí splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a mít radost také z potápění. Mnohé zdravotní pojišťovny přispívají na plavání kojenců, také Vy se můžete informovat u Vaší zdravotní pojišťovny a čerpat tento benefit.

Plavání kojenců má nejen příznivý vliv na psychomotorický vývoj dětí, ale také na jejich zdraví, otužování, dýchání i podpůrný aparát. Odborníci také během svých výzkumů dokázali, že děti po koupání mnohem lépe spí. Plavání vede také k naučení lépe se soustředit, dobře spolupracovat i k bystrosti.

28. 09. 2016