Menu:

Modré světlo

Pro lidi, kteří pracují s počítači a přitom potřebují nosit dioptrické brýle, by měli uvažovat o Blue Control. LCD a LED počítačové obrazovky totiž, stejně jako televizní obrazovky, chytré telefony, GPS zařízení a tablety obsahují modré světlo. Modré světlo je součástí denního světla a pomáhá nám zůstat přes den vzhůru. Jeho přemíra však může být lidskému zdraví škodlivá. Nadměrné množství tak zvaného modrého záření způsobuje napětí v očích, jejich únavu a je docela velmi častým původcem nespavost. Blue Control pomáhá udržet oči v lepší kondici a tím pádem umožňuje také kvalitnější vidění. V neposlední řadě se Blue Control zasluhuje o zlepšení kontrastu obrazu. Více se Blue Control dozvíte na této webové adrese www.bluecontrol.eu/cs/home.

Blue Control je přednostně určen pro osoby, které pracují v kanceláři a při své každodenní pracovní náplni přijdou do kontaktu s počítači a jinou moderní elektrotechnikou. Blue Control je ideálním řešením také pro studenty, kteří tráví dlouhé hodiny studiem knih a internetových zdrojů. Také milovníci her a matky v domácnostech ocení vlastnosti Blue Control. Modré světlo obsahuje také umělé osvětlení interiérů a sluneční záření. Blue Control je jedinečné v tom, že jeho povrchová úprava pomáhá neutralizovat škodlivé modré světlo. Díky Blue Control můžete zatočit s modrým světlem již nyní!

Mezi další výhody Blue Control patří snížení úrovně oslnění a zlepšení kontrastu. Blue Control chrání uživatelovy brýlové čočky před vodou, špínou, mastnotou a prachem. Blue Control udržuje brýlové čočky a skla neustále ve více než dobrém stavu. Využijte také Vy těchto skvělých vlastností Blue Controlu a začněte chránit své oči co nejdříve!

30. 06. 2014