Menu:

Laserová operace očí

Trápí Vás zdravotní potíže spojené s Vaším zrakem a rádi byste se cítili opět jako dříve za starých dobrých časů, kdy jste byli zdraví? Svěřte se do odborné péče oční klinice v Praze 6. Dr. Rau na základě svých dlouhodobých výzkumů a mnohaletých zkušeností odstraňují nejrůznější zrakové vady. Oči jsou jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla.

Bez nich bychom jen stěží mohli vnímat naše okolí a sledovat veškeré dění kolem nás. Zdravý zrak nám umožňuje přečíst si veškeré potřebné informace i komunikovat nonverbálně s naším okolím. Hlavním bodem zájmu této pražské oční kliniky je poskytovat prvotřídní péči při chirurgických zákrocích zaměřených na laserové operace očí. Při těchto specializovaných operacích používá Dr. Rau nejrůznější moderní metody.

Laserová operace očí je vynikajícím řešením také při onemocnění zeleným zákalem, presbyopii, makulární degeneraci a podobných operacích. Lidem, u kterých není laserová operace již možná, Dr. Rau nabízí řešení v podobě permanentních kontaktních čoček. Oční klinika Praha 6 pracuje pouze s těmi nejmodernějšími chirurgickými zařízeními. Veškeré vyšetření i operace jsou prováděny pod kontrolou zakladatelky této pražské oční kliniky Dr. Rau. Více informací o jednotlivých zákrocích i lékařích si můžete přečíst na této webové adrese www.dr-rau.cz.

Na operaci očí není nikdy pozdě, proto věnujte svým očím patřičnou pozornost a kontaktujte oční kliniku v Praze 6. Investované peníze do Vašeho zdraví se Vám mnohokrát vrátí v podobě pohodlného vidění.

30. 06. 2014