Menu:

Komplexní stomatologická péče na dentální klinice v Praze

Také marně hledáte skutečně dobrého stomatologa, setkáváte se však často s tím, že Vám buď nevyhovuje, nebo má plno? Zkuste Prague Dental Clinic. Kromě toho, že se tato soukromá klinika nachází v centru Prahy a je tak dobře dostupná jakoukoli dopravou, nabízí svým klientům profesionální péči na té nejvyšší úrovni. Stomatologové s rozsáhlými zkušenostmi poskytují komplexní stomatologickou péči a důraz při tom kladou také na estetickou stomatologii. Více informací o lékařích naleznete pod odkazem http://www.praguedentalclinic.cz/cs/lekari/.

Při první návštěvě kliniky nejprve absolvujete vstupní vyšetření, během kterého jsou vyšetřeny vaše zuby, tvrdé zubní tkáně a sliznice. Dále jsou provedeny RTG snímky a posouzena úroveň dentální hygieny. Na základě těchto dat jsou navrhnuty doporučení či možné zákroky a také určena cena ošetření. Klinika má k dispozici i zubní laboratoř nacházející se kousek od pracoviště, kde jsou dle přání pacientů upravovány korunky, můstky, fasety a podobně.

Dentální hygiena Praha je v současné době nedílnou součástí stomatologie. Pacient dostává podstatné informace a instrukce o tom, jak předejít vzniku zubního kazu nebo zánětu dásní. Součástí dentální hygieny na Prague Dental Clinic je například bělení zubů, odstraňování pigmentací, odstranění zubního kamene a samozřejmě i nácvik správného čištění zubů.

Mezi další služby, které klinika nabízí, patří ortodoncie Praha. Stomatologové svým pacientům doporučují použití snímacích nebo fixních rovnátek v závislosti na postavení zubů. Délka léčby záleží na motivaci pacienta a rychlosti úpravy zubů a je obvykle stanovena po konzultaci se specialistou.

Pokud vás tedy tato klinika oslovila, vydejte se vyzkoušet její služby. Určitě budete zázemím i přístupem nadšeni a nepříjemný pocit ze stomatologa brzičko vymizí.

13. 02. 2013