Menu:

Kam za odpočinkem ve druhé polovině léta?

Letní dovolenou máte již za sebou, a přesto byste si rádi s Vaší drahou polovičkou dopřáli prodloužený víkend někde mimo domov? Pravděpodobně máte v oblibě několik míst, kam se rádi vracíte a kde rádi trávíte váš volný čas. Nicméně čas od času se vyplatí nechat si poradit a zavítat na doposud vámi nepoznaná místa.

Kam za relaxací o víkendu?

Relaxační wellness pobyt pro dva můžete strávit v romantickém prostředí Mariánských Lázní. Právě Mariánské Lázně jsou považovány za jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě. Kouzlo Mariánských Lázní obdivoval také známý německý básník a dramatik J. W. Goethe, který zde byl třikrát a který zde poznal svou poslední velkou lásku Ulriku von Levetzow. Jeho návštěvy připomíná pamětní deska na domě U zlatého hroznu. Krásy Mariánských Lázní můžete shlédnout během prodlouženého víkendu také Vy s Vaší milovanou partnerkou. Ubytovat se můžete v útulném rodinném hotelu, který se nachází přímo uprostřed tamější dech beroucí přírody. Relaxaci si užijete v sauně či během aroma masáže.

Užijte si volné dny v malebné přírodně s bohatou škálou wellness procedur

Oblíbené jsou rovněž nejrůznější wellness pobyty pro dva. Z pestré nabídky můžete vybírat na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/relaxacni-vikend a zvolit si tak takový prodloužený víkend, který bude přesně odpovídat vaším společným představám. Prožijte prodloužený víkend v tajemných Jizerských horách, pohádkovém zámku Mcely nebo třeba v Peci pod Sněžkou. Milovníci Českého Krumlově si na své přijdou během jednodenní relaxace v pětihvězdičkovém hotelu Růže. Od každodenních starostí si odpočinete při wellness víkendu v Beskydech.

31. 07. 2018