Menu:

Jóga - cvičení prověřené staletími

Některé metody cvičení se mění skoro stejně rychle jako aprílové počasí. Cvičení, která byla moderní před dvaceti, před deseti nebo třeba i před pěti lety, pomalu ustupují do ústraní a přichází nové a nové techniky, jak protáhnout tělo. Odzvonilo kalanetice, zumbě, a ani na aerobic už nechodí tolik lidí jako před léty. Tyto i dalším pohybové aktivity pomalu přestávají být v kurzu. A ve vlnách přicházejí nová cvičení, která je zapotřebí vyzkoušet, abychom zjistili, jak na nás působí. Znovu objevená pilatesova metoda cvičení a protahování těla je nyní jedním z nejvyhledávanějších, a to kvůli přirozenosti všech cviků na posílení svalového aparátu, které jsou vhodně doplněny o cviky protahovací.

Mezi všemi typy cvičení, které pomalu ustupují, existují ale některé neměnné stálice. Staletími prověřená jóga je zdárným důkazem toho, že lze propojit tělo i mysl, dobře si zacvičit a zároveň se uvolnit, vše díky cvikům, které jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé cvičence. Navštivte tedy studio jógy Nové Město na Moravě, a pokud jste to neudělali již dříve, vyzkoušejte si pod vedením zkušené lektorky protáhnout a uklidnit své tělo.  

Vedle lekcí jógy, které v Novém Městě na Moravě můžete navštěvovat, můžete vyzkoušet také individuální fyzioterapie, jež na tělo působí stejně blahodárně. Najděte na stránkách www.bodystream.czvšechny potřebné informace a začněte hýčkat své tělo tolik potřebným pohybem! Zkušená lektorka vám může kromě jógy a fyzioterapie, kterou bravurně ovládá, nabídnout také další metody a techniky, jako třeba tejpování, metodu Ludmily Mojžíšové, cvičení na balančních plochách i cvičení s nejrůznějšími pomůckami.  

 

21. 04. 2017