Menu:

Jóga cesta k protažení svalů i odpočinutí mysli

Trápí Vás často bolesti krční páteře či zad a rádi byste se poradili se zkušeným fyzioterapeutem, jak správně cvičit? Nechejte si poradit od profesionálů v rehabilitačním centru Rehazone. Domluvit se můžete na individuálních rehabilitacích i se přihlásit se do některého skupinového cvičení. Od bolesti zad i krční páteře Vám pomůže pravidelné cvičení jógy. Jóga v dnešním slova smyslu patří neodmyslitelně ke zdravému životnímu stylu. Rozhodně si však pod tímto pojmem nemusíte představovat krkolomné cvičení.

Při józe Praha 12 protáhnete nejen svaly, ale také uvolníte duši a odreagujete se od každodenních starostí. Jóga je tak vhodná pro všechny, kteří chtějí protáhnout i zformovat své svaly a zajistit jejich pružnost a také ohebnost. Při józe trénujete také správné dýchání a dochází při ní k podpoře dobré fyzické kondice a trénování soustředění. Kdo se rozhodnete pro jógu, může se těšit na pružnější a odpočinutější tělo i lepší zvládání stresu. Do kurzů jógy se můžete přihlásit prostřednictvím našeho internetového portálu www.rehazone.cz. Dalšími možnostmi skupinového cvičení v rehabilitačním centru Rehazone je zdravotní trénink, rehabilitační pilates, bosu i kruhový trénink.

Rehabilitace Praha 12 nenabízí pouze cvičení, ale také individuální rehabilitace, během nichž dochází k napravení držení těla a pohybových stereotypů. Ke špatnému držení těla obvykle dochází při sedu, stání, ale chůzi či běhání. Fyzioterapeuti Vám poradí vhodné kompenzační pomůcky, které Vám pomohou při korekci držení těla.

28. 03. 2017