Menu:

Dopřejte si relaxaci při ajůrvédské masáži Praha

Připadáte si poslední dobou unavená a bez nálady? Dopřejte si ájurvédskou masáž Praha v Centru trvalého zdraví Cordeus a nabijte svou mysli i duši novou energií. Ájurvédská masáž neboli Abhyanga je považována za jednu ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Při ájurvédské masáži je celé lidské tělo rytmicky masírováno, což dodává příjemný pocit uvolnění i relaxace. Používá se přitom velkého množství tepelného herbálního oleje. Během masáže jsou z těla vylučovány toxiny a dochází k uvolňování bloků v celém lidském těle.

Dochází rovněž k aktivizaci tzv. „prany“, která dodává tělu vnitřní životní energii stimulující celé tělo, jeho tělesnou vitalitu, energii i sílu. Stejně jako u jiných masáží je doporučováno ájurvédskou masáž podstupovat pravidelně. Jen díky tomu je totiž možné lidské tělo ochránit před nepříznivými účinky. Ájurvédská masáž je také skvělým pomocníkem při boji proti úzkosti, nespavosti, neurotickým projevům, únavou, nevýkonností či špatnou náladou.

V Centru trvalého zdraví Cordeus můžete podstoupit také zdravou výživu Praha, která Vám pomůže dostat se do skvělé kondice a mít dobrý pocit z vlastní postavy. Zdravá výživa Praha Vás přesvědčí o tom, že hubnutí nemusíte v žádném případě znamenat nic negativního ani trýznivého. Mylně se totiž ještě i dnes mnozí domnívají, že pouze s drastickým hladověním je možné dosáhnout skvělé postavy. Centrum trvalého zdraví Cordeus a jeho výživový poradci Vám sestaví jídelníček tak, aby byl vyvážený, zdravý a obsahoval vše, co by mělo Vaše lidské tělo během dne přijmout.

27. 07. 2017