Menu:

Dejte Vašemu tělu péči, jakou si zaslouží

Rádi byste vybočili ze zažitého stereotypu a dopřáli Vašemu tělu zaslouženou relaxaci? Zajděte si na ájůrvédskou masáž a udělejte něco pro Vaše zdraví.

Jak probíhá ájurvédská masáž v Centru trvalého zdraví Cordeus?

Ájurvédská masáž Praha představuje hluboce relaxační proceduru, při níž dochází k regeneraci celého lidského těla. Ájurvédská masáž neboli "Abhyanga" tvoří jednu ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu, kterému se přezdívá „pančkarma“. Při ájurvédské masáži masér rytmicky masíruje celé tělo. Používá k tomu velké množství teplého herbálního oleje. Touto metodou jsou z lidského těla odstraňovány toxiny a současně dochází k uvolňování bloků v celém systému. Při masáži se aktivuje tzv. „prana“. Jde o vnitřní životní energii stimulující celé tělo, jeho tělesnou vitalitu, energii i sílu. Díky pravidelné ájurvédské masáži můžete Vaše tělo chránit před nejrůznějšími negativními vlivy. Zbaví ho úzkosti, strachu, vyčerpání či různých dysbalancí.

Při bolestech pohybového aparátu neváhejte navštívit fyzioterapeuta v Praze 6

Moderně vybavené Centrum trvalého zdraví Cordeus poskytuje klientům také služby v oblasti fyzioterapie Praha 6. Dnešní sedavá zaměstnání vedou často k nejrůznějším zdravotním potížím. Mají pravidelně za následek bolesti zad a kloubů. Fyzioterapie Praha 6 si klade za cíl obnovit a posílit pohybový aparát, mobilizovat klouby a napravit svalovou dysbalanci. Společnými silami s fyzioterapeutem zvládnete rovněž provést nácvik pohybových stereotypů. Fyzioterapie postupně hledá a odstraňuje příčinu dlouhodobých bolestí, učí správné pohybové návyky a napravuje pohybový aparát. Navštívíte-li fyzioterapeuta z Centra trvalého zdraví co nejdříve, můžete ještě letošní jaro prožít v naprosté pohybové pohodě.

29. 03. 2018