Menu:

Cvičení, které baví

Bolesti různého druhu nás umí většinou zaskočit právě ve chvíli, kdy se nám to nejméně hodí. V takové situaci se snažíme najít co nejrychlejší a nejefektivnější řešení, jak si od problému pomoct. Ale nebylo by jednodušší snažit se takovým situacím předcházet? Ruku na srdce, kolik z vás si najde pravidelně čas na nějakou sportovní aktivitu, která by vedla ke zlepšení fyzické kondice, případně sloužila jako rehabilitační či zdravotní cvičení? Jestliže je ve vás zakořeněný předpoklad, že cvičení je nuda a pocení ve fit centru vás neláká, pak jste jen ještě nenašli tu správnou sportovní aktivitu pro vás. Dávno neplatí, že musíte vypustit duši na posilovacích přístrojích. Existuje mnoho nových, zajímavých sportů, které jsou z velké části také zábavou a příjemným rozptýlením při každodenním stresu.

Prohopsejte se k lepší kondici

Typickým příkladem je dnes velmi oblíbené poskakování na trampolínkách známé pod názvem jumping. Tento sport je možné vyzkoušet si ve stále větším počtu fit center, protože se těší velké oblibě. Navíc, pokud se rozhodnete, že byste si chtěli jumping zkusit, nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Jednotlivé lekce jsou vedeny profesionálními lektory a i když se vám může zdát, že se jedná o nesmyslné poskakování do rytmu hudby, věřte, že jednotlivé sestavy jsou velmi pečlivě připravovány tak abyste během nich nejen spálili tuky, ale také posílili tělo. Jumping Praha je oblíbený jak u žen, tak také u mužů.

Služby centra Rehazone

Můžete vyzkoušet některou z lekcí v rehabilitačním centru Rehazone. Zde mimo jiné můžete absolvovat také některou z terapeutických masáží. Popis jednotlivých typů najdete na stránkách www.rehazone.cz/nase-sluzby/terapeuticke-masaze . Jelikož se jedná o moderní rehabilitační centrum, nechybí zde ani nejmodernější léčebné metody jako je například léčba rázovou vlnou. Rázová vlna Praha je způsob léčby, kdy dochází k pronikání vysokoenergetické zvukové vlny do tkáně. Zpravidla je používána v ortopedii, neurologii a při rehabilitacích.

27. 12. 2017