Menu:

Brýlové čočky Hoya

Patříte k lidem, kteří musí nosit dioptrické brýle, a rádi byste si pořídili brýle s kvalitními brýlovými čočkami? Vyzkoušejte ty od společnosti Hoya. Tato společnost disponuje čočkami té nejvyšší kvality a dodává je do optik České republiky. Společnost Hoya vyrábí brýlové čočky nejrůznějších designů a povrchových úprav. Sami se můžete přesvědčit o kvalitě značky Hoya na této webové adrese www.hoyavision.cz.  

Se značkou Hoya se můžete setkat, jak u brýlových skel, tak brýlových čoček. Brýlové čočky Hoya jsou vhodné pro korekci všech očních vad. Kromě klasických brýlových čoček, si můžete pořídit rovněž samozabarvovací brýlové čočky a barevné brýlové čočky. Se samozabarvovacími brýlovými skly se konečně zbavíte potřeby nosit sebou normální dioptrické brýle a sluneční dioptrické brýle. Samozabarvovací brýlová skla totiž na rozdíl od klasických dioptrických skel umí na základě slunečních paprsků měnit stupeň jejich zabarvení. V praxi to znamená následující.

Svítí-li venku prudce sluneční paprsky, samozabarvovací dioptrická skla se ztmaví. Svítí-li paprsky menší intenzitou, samozabarvovací dioptrická skla se tomuto stavu rovněž přizpůsobí. Samozabarvovací dioptrická skla jsou jedinečným řešením zejména pro ty, kteří musí nosit brýle celý den. Společnost Hoya nabízí tři typy samozabarvovacích neboli fotochromatických brýlových skel. Čerstvou novinkou jsou brýlové čočky Sensity. DriveWear fotochromatické brýlové čočky poskytují ochranu před odlesky a zvyšují kontrast vidění. Výrobci při výrobě posledně jmenovaných brýlových čoček kombinují polarizační a fotochromatickou technologii. 

27. 06. 2014