Menu:

Bělení zubů v Prague Dental Clinic

Trápí Vás zažloutlé zuby a rádi byste s tímto nepříznivým stavem něco udělali? Bělení zubů je jedním ze způsobů, jak můžete dosáhnout dlouhodobě světlého odstínů Vašich zubů. Již od chvíle prořezání zubů do dutiny ústní začínají zuby ztrácet svou původní barvu a začínají získávat tmavší odstín. Více informací o bělení zubů naleznete také na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz. Příčinou tohoto stavu jsou barevné pigmenty přijímané v potravinách a nápojích. Mezi nejčastější příčiny zabarvení zubů patří nadměrná konzumace sladkých nápojů, jako je například coca – cola.

Také pití černého čaje, kávy či červeného vína může mít nepříjemný dopad na stav Vašich zubů. Na tmavnutí zubů se intenzivně podílí i kouření, stejně jako i žvýkání tabáku. Také antibiotika mohou být na vině žloutnoucích zubů. Zuby se barví nejen do žluté barvy, ale také do šeda či hněda.

Bělení zubů Praha představuje kontrolovanou aplikaci intenzivně bělící látky na zuby. Intenzivní bělící látka proniká do povrchu zubu a chemicky reaguje s usazenými pigmenty. Výsledkem této aplikace je rozložení pigmentů a působí na zesvětlení zubů. Bělení zubů můžete probíhat několika způsoby. Prague Dental Clinic provádí ordinační bělení, při kterém se používá akcelerační lampa. Dentální hygienisté v zubní ordinaci Praha Vám při aplikaci ordinačního čištění vyčistí zuby pomocí aplikace ochranné hmoty na dásně a nanesení bělícího přípravku na zuby.

Akcelerační lampa umožňuje zvýšení účinku bělící látky. Ordinační bělení zubů trvá zhruba jednu hodinu. Dalším typem bělení zubů je domácí bělení zubů, pro které je nutné vyrobit tak zvané nosiče bělícího gelu. Doma si pak do nosičů nanesete gel a nosiče přitisknete na zuby. 

31. 10. 2014