Menu:

Albixon

Vracíte se v pracovní dny naprosto vyřízení ze zaměstnání, avšak na návštěvu wellness centra nebo některého ze sportovních zařízení Vám již nezbývá energie? S pořízením vířivky si můžete dopřát zaslouženého odpočinku také z pohodlí domova. Dnešní vyspělá technika, která se promítla také do výroby vířivek, umožňuje vířivkám sloužit jak k masážním, tak k relaxačním koupelím. S výběrem té pravé vířivky Vám může pomoci společnost Albixon, která toto zboží nejen prodává, ale také sama vyrábí. V jejím nabídkovém katalogu najdete tři druhy vířivek.

Jedná se o vířivku Jacuzzi, kterou je možné použít také v případě tak zvané hydroterapi. Vířivky mají blahé účinky na lidský organismus a je možné s nimi docílit uvolněného stavu celého lidského těla. Hydroterapie působí skvěle na krevní oběh, zmírňuje stres i napětí svalů. Hydromasáže vířivek si hravě poradí také s bolestmi krční páteře a hlavy. Druhým typem vířivek jsou vířivky Brilix. Také tento typ vířivek působí jedinečně na lidský organismus. Přispívá ke zlepšení psychické i fyzické pohody i ke zlepšení nálady. Pohyb ve vířivkách se doporučuje také lidem, kteří trpí artritidou nebo nespavostí.

Z této řady vířivek si můžete objednat například vířivku Bella, kterou je možné použít k relaxaci celé rodiny. Pohodlně umožní odpočinek pěti až šesti osobám. Uvnitř vířivky je k dispozici rovněž automaticky tvarované lehátko. Vířivka De Luxe je určena také pro relaxaci pěti osob. Díky dvěma ergonomicky tvarovaným lehátkům v ní může prožít nejen chvíle klidu, ale zejména využít jejích schopností pro masáž celých zad, zadní strany stehen i lýtek. Levnější variantou je třetí typ vířivek a to mobilní nafukovací vany.

31. 03. 2014